درباره مُداوی بیشتر بدانیم

مُداوی یک مجموعه مشاوره و فروش بیمه است که به افراد و کسب و کار های پر مشغله کمک می کند آگاهانه و براساس شرایط فردی و یا سازمانی خود، بهترین انتخاب بیمه ای را از بین طرح های موجود شرکت های بیمه داشته باشند.

ما در مُداوی معتقدیم قیمت به تنهایی ملاک مناسبی جهت انتخاب و خرید بیمه نامه نمی باشد و برای انتخاب و خرید بیمه نامه نباید صرفا به مقایسه حق بیمه ، بین شرکت های بیمه ای پرداخت و می بایست عوامل مهمتری را نیز در نظر گرفت .

بیمه یک حوزه تخصصی است با قوانین گسترده و اینکه در کوتاه مدت بخواهیم خدمات و شرایط یک سازمان را جهت خرید بیمه نامه بررسی و یا مقایسه نماییم امکان پذیر نبوده و نیازمند اشراف کامل به قوانین و مقررات شرکت های بیمه ای می باشد.

ما به واسطه تجربه و دانش فنی خود ، پس از بررسی شرایط شما ، از میان انبوهی از خدمات شرکت های بیمه ای ، بهترین طرح های بیمه ای را معرفی نموده تا در نهایت شما انتخاب مناسبی را داشته باشید.

ما در کلیه مراحل بیمه ای از صدور تا دریافت خسارت همواره در کنار شما هستیم.

نمایندگی های ما

مُداوی نماینده رسمی شرکت های بیمه ایران ، بیمه آسیا و کمک رسان ایران می بـاشد.و همچنین به عنوان کارگزار رسمی بیمه مرکزی امکان ارائه خدمات سایر شرکت های بیمه ای را دارا می باشد .

اهداف اصلی ما

هدف ما در مُداوی ، خلق تجربه ای متفاوت در خرید بیمه و دریافت خسارت می باشد.

ساده سازی فرآیند ها ، سهولت در دریافت خدمات ، ارائه طرح های مناسب با بودجه شما ، مدیریت ریسک و خطرات احتمالی ، حمایت و مشاوره جهت دریافت خسارت از شرکت بیمه

تمــاس با مــا

نشانی : خیابان پیروزی ، ابتدای خیابان شکوفه ، پلاک 304 طبقه اول

تلفن : 33791652-021

پست الکترونیک : info@modavi.ir

ساعت کاری : 8 لغایت 21